A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Vélemények az autóról

<< Előző téma | Következő téma >>
Dacia Dokker
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
robagnuk
2019 július 08 hétfő - 08:31:37

Regisztrált tag #2625
Regisztrált: 2015 november 02 hétfő - 16:46:01

Üzenetek: 67
Vasi Zsolt írta ...

ugyanakkor a tartozék árlistában már 2 bicajhoz alkalmas tartóról írnak, gyanusan kedvező áron
"...Express Hang On vonóhorogra tehető kerékpártartó 2 kerékpárnak...17.690 HUF"
valaki kijárta már ezt az utat?

Én két éve használom ezt. Nyilván nem Thule minőség, de évi néhány alkalomra nekem eddig megfelelt.

Lodgy 1.5 dCi 90 Arctic
Vissza az elejére
DQM
2019 július 10 szerda - 18:31:01

Regisztrált tag #2471
Regisztrált: 2014 július 23 szerda - 09:08:34

Üzenetek: 208
Egy kerekesszékes segítséget kér.
Klikk!
Vissza az elejére
Krogergo
2019 július 11 csütörtök - 21:01:01
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6670
Késő délutáni ,,levezető" munka.
1.0.13.1 szoftver verzió számú Android Auto-s Medianav lett felokosítva. Kapott új Full Európa térkép csomagot, bővített POI és sebesség mérő adatbázissal. Lett rajt GPS alapú sebesség és tengerszint feletti magasság kijelzés, TMC útinfó. A készülék megkapta szebb színes Renault színsémát. A Renault elektronika OBD csatlakozóra dugásával és plusz egy szál vezeték bekötésével pedig működik az ajtónyitásra éledés, jobb felső sarokban a külső hőmérséklet kijelzése, DrivingEco menüben a fogyasztási adatok is láthatóak.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF