A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Vélemények az autóról

<< Előző téma | Következő téma >>
Dacia Dokker
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
sanyirigo
2019 február 11 hétfő - 05:43:03

Regisztrált tag #3013
Regisztrált: 2018 augusztus 15 szerda - 16:15:22

Üzenetek: 11
Krogergo írta ...

Már volt itt korábban, 2 éve linkelték a német oldalról
Még elegánsabb, ha a műszerfal világításról van behúzva a plusz táp vezeték, akkor nem világít feleslegesen mindig, csak amikor kell.

Valóban elegánsabb lenne úgy, csak akkor nem tudná a magamfajta ember 2 perc alatt megcsinálni

Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 05 kedd - 14:59:41
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6610

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
traktoros
2019 március 08 péntek - 18:02:14

Regisztrált tag #3034
Regisztrált: 2018 október 01 hétfő - 08:59:41

Üzenetek: 34
Szia Krogergo! Én Győr mellett lakom. Messze vagy tőlem? Az autómban ki kellene kapcsolni a "fütyörészést" be nem kapcsolt biztonsági öv esetén. Az esetek nagy részében használom az övet, de baromira irritál, amikor sípol mert például egy erdő egyik sarkából a másikba megyek.
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 08 péntek - 18:12:00
Krogergo

Regisztrált tag #331

traktoros írta ...

Szia Krogergo! Én Győr mellett lakom. Messze vagy tőlem? Az autómban ki kellene kapcsolni a "fütyörészést" be nem kapcsolt biztonsági öv esetén. Az esetek nagy részében használom az övet, de baromira irritál, amikor sípol mert például egy erdő egyik sarkából a másikba megyek.

Szia!
Én is Győr mellett lakom
Írj rám privát üzenetet, telefonszámmal, és tudunk egyeztetni.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
traktoros
2019 március 08 péntek - 19:51:38

Regisztrált tag #3034

Csak még egy kérdés Krogergo:

Az egyik barátomnak egy VW caddy-je van. Őt nagyon idegesíti a start/stop funkció. Az övéből is ki tudod ütni?
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 08 péntek - 20:57:15
Krogergo

Regisztrált tag #331

Nem, csak Daciákkal foglalkozom.

Vissza az elejére
Bisonte
2019 március 11 hétfő - 10:04:07

Regisztrált tag #2895
Regisztrált: 2017 augusztus 31 csütörtök - 11:25:37

Üzenetek: 57
Kedves Dokker (személyautó változat) tulajdonosok! Mi a véleményetek az autó klímájának működéséről és használhatóságáról? Egy átlagos nyári napsütéses, meleg napon alkalmas a gyerekekkel való kúltúrált utazásra (A-ból B-be való eljutásra, kirándulásra)?
Vissza az elejére
Sheme
2019 március 11 hétfő - 14:21:56

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1033
Bisonte írta ...

Kedves Dokker (személyautó változat) tulajdonosok! Mi a véleményetek az autó klímájának működéséről és használhatóságáról? Egy átlagos nyári napsütéses, meleg napon alkalmas a gyerekekkel való kúltúrált utazásra (A-ból B-be való eljutásra, kirándulásra)?

... és bele lehet tenni a 2013-as Logan II-be?

Mert nagyon örvendenék, ha úgy működne, mint a Logan 1-ben volt: beállítottam a kedvenc "hidegemre" és 3-4 órán keresztül folymatosan(!!!) működött.

Az új Logan-ban meg folyton ki-be kapcsol.

Mester! Megoldható a klímám kiokosítása? (igen/IGEN)

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 11 hétfő - 16:15:12
Krogergo

Regisztrált tag #331

nem

Vissza az elejére
Sheme
2019 március 13 szerda - 11:57:05

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1033
Krogergo írta ...

nem

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.
Vissza az elejére
traktoros
2019 március 21 csütörtök - 19:21:06

Regisztrált tag #3034

Nem tudom, hogy ez reklámnak számít-e, de Krogergo a mai napon kizavarta a kocsimból azt a madarat, ami folyton trillázott, ha nem kapcsoltam be a biztonsági övet. Köszönet érte!
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 21 csütörtök - 21:27:27
Krogergo

Regisztrált tag #331

Én is köszönöm!

Vissza az elejére
Tuci
2019 április 08 hétfő - 20:54:14
Tuci

Regisztrált tag #2461
Regisztrált: 2014 június 02 hétfő - 08:25:01

Üzenetek: 91
Sziasztok!

Mi is megérettünk arra, hogy családi Sanderonkat lecseréljük egy Dokkerre!
Eddig nem tetszett, mert nem volt belőle piros szín, de végre van, és ma meg is rendeltük! Állítólag augusztusra ideér, mert szeptembertől nem helyezhető forgalomba az 1.6-os motorral.
Lenne egy kérdésem: jó a Sandero felnije? (15" 4*100 60-as középfurat, ET40)
Vissza az elejére
Krogergo
2019 április 09 kedd - 00:05:25
Krogergo

Regisztrált tag #331

Ez csak akkor derül ki, ha felpróbáltad. Az adatok stimmelnek, de más a felni domborulata, így nem biztos, hogy elfér a féknyeregtől.

Vissza az elejére
Tuci
2019 április 09 kedd - 11:30:33
Tuci

Regisztrált tag #2461
Regisztrált: 2014 június 02 hétfő - 08:25:01

Üzenetek: 91
Köszönöm szépen Gergő!
Akkor ez várat magára augusztusig...
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<