A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Mindent az elektromos csomagról! II.
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
zolooka79
2020 február 22 szombat - 09:18:58

Regisztrált tag #2920
Regisztrált: 2017 november 16 csütörtök - 15:31:11

Üzenetek: 1
Sziasztok!

A bal oldali ajtónyitó motorok működése egy ideje bizonytalan.(első is hátsó is egymástól függetlenül) De inkább nem működnek. Híbe-hóba ki tudom nyitni távirányítóval,de bezárni már nem. Van mikor kerregő hangot is hallok.Mi lehet a gond? Szét még nem szedtem, de remélem nem a motorok adták meg magukat, hanem csak szorul a szerkezet. Volt már ilyen valakinek?
Vissza az elejére
bati
2020 február 22 szombat - 12:02:52

Regisztrált tag #783
Regisztrált: 2007 június 28 csütörtök - 18:20:54

Üzenetek: 900
.
Nekem a bal hátsó csinálta ezt. Kezd a motor fáradni, van két lehetőség : csere / ~1500 Ft / vagy univerzális megoldás a feléből.

.

"Az autózás kaland."
Vissza az elejére
Krogergo
2020 február 22 szombat - 22:05:10
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6835
Vagy elvinni szerelőhöz, és épít be újat.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF