A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Vélemények az autóról

<< Előző téma | Következő téma >>
Dacia Logan, Logan MCV, Sandero (az új típus)
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Nagya21
2019 március 21 csütörtök - 12:40:32
Székesfehérvár

Regisztrált tag #2547
Regisztrált: 2015 március 16 hétfő - 09:02:22

Üzenetek: 229
Hali!!
Na talán holnap átvehetem az új verdát......
Ha valakinek kell 205/55-R16 continental nyári gumi kb 200km futott az keressen bátran.

A telefonoknak 2 nagy ellensége van:
Gravitáció
H2O
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 21 csütörtök - 21:27:10
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6592
Nagya21 írta ...

Hali!!
Ha valakinek kell 205/55-R16 continental nyári gumi kb 200km futott az keressen bátran.

Ha új Michelin lenne, már mennék is érte

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Nagya21
2019 március 21 csütörtök - 21:36:29
Székesfehérvár

Regisztrált tag #2547
Regisztrált: 2015 március 16 hétfő - 09:02:22

Üzenetek: 229
Krogergo írta ...

Nagya21 írta ...

Hali!!

Ha új Michelin lenne, már mennék is érte

Hali!!
Pedig én tervezem, hogy megyek hozzád, a szokásos okosításokra.....
Ennyire nem szereted a conti ecocontactot??
Üdv Nagya

A telefonoknak 2 nagy ellensége van:
Gravitáció
H2O
Vissza az elejére
Krogergo
2019 március 22 péntek - 08:43:42
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6592
A Conti csak agyon van sztárolva a teszteken. A Lodgymon az van gyárilag nyárinak. A gumis ismerős meg rábeszélt a télinek is erre a Michelin helyett, meg olcsóbb is volt.
Sok Continál van szálszakadás, ügyfelek közül jó pár járt úgy. Az oldalán némelyiknek meg olyan csúnya az eldolgozás, huplis, hogy egy kínai gumi különbül néz ki. Tapadásra, viselkedésre, hangra egyébként a Continental is sokkal jobb mint a közép kategória, erre nem panaszkodom. Csak amikor átülök a Michelin gumis Sandero-ba, minden megváltozik, annyival jobb (teszteken még is lehúzzák), stabilabb (én szeretem kihasználni amit a gumi és az autó tud )
Úgy, hogy én ősszel megfogadtam, hogy nem érdekelnek se a tesztek, se a gumisok véleménye, én azontúl ha gumit veszek, az csak is Michelin lesz, abban még sosem csalódtam. Feleségem Clio-jára épp tegnap jött meg az új nyári szett
Ezért írtam, hogy ha új Michelin lenne, rögtön megvettem volna raknám rá a Lodgy-ra.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF