A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Vélemények az autóról

<< Előző téma | Következő téma >>
Dacia Lodgy
Oldal:       >>  
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Indy
2012 április 24 kedd - 14:02:17
root - ex_1.4 MPI Laureate - Scénic 1.6 16v

Regisztrált tag #2
Regisztrált: 2005 augusztus 29 hétfő - 21:20:14

Üzenetek: 9672
Minden, ami a Dacia új buszlimuzinjáról szól

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Indy
2012 április 24 kedd - 14:04:11

Regisztrált tag #2

Indításnak itt egy idegenbe szakadt hazánkfia véleménye a franciaországi tesztvezetésről:

Sziasztok,

Csak érdekesség képpen: tegnap volt szerencsém vezetni egy Lodgy-t. Nyílt hétvége volt Franciaországban a kereskedésekben és elmentünk nézelődni. Nem volt sok érdeklődő amikor voltunk (egy kereskedő valakinek már épp adott el egy autót) a szervízfőnök eljött velünk egy próbakörre. Egy 5 személyes 1.5 dCi 90 Le Lauréate modell volt+GPS. Ami az alatt a 4-5 km és 8-10 perc alatt lejött:

- Tényleg hatalmas a csomagtartója
- Jó magasra kell beszállni,
- Ülések kényelmesek
- Hosszú az autó, pedig majdnem mindíg kombim volt, de ennek a hátsó ablaka nagyon távolinak tűnt a tükörben
- Külső tükrök nagyon kicsik
- Ahhoz képest, hogy ez a 90 lovas volt, jól mozgatta ezt a nagy kasztnit, gázadásra jól reagált. Nem tudom, hogy 5 sebesség elég-e, nem volt lehetőség gyorsan menni.
- többi modellel ellentétben (amikben nem ültem, csak olvastam) ez halk, a hangszigetelés megoldották.
- kerekek kicsik, ha ilyent veszek biztos rárakatok 16"-os kerekeket
- műszerfal egyszerű, de korrektül néz ki

Összességében nekem tetszett, páromnak a formájával van baja, de szerintem meg lehet szokni. OFF Ő egy Twizzy-be esett bele, de azt pont elvitték előttünk egy útra, nem tudta kipróbálni, mondjuk én is szívesen mentem volna vele, mert soha nem vezettem még elektromos autót. A csávó aki beleült kilőtt a kereskedés elől, mint egy állat, nagyon jó a gyorsulása. ON

Ha megrendeltük volna június 20-án szállítanák le. Még gondolkodunk rajta meg persze gyűjtjük a pénzt, minél keveseb hitellel szeretnénk megoldani a vásárlást.

üdv
Knorti

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Roppy
2012 április 25 szerda - 14:01:31

Regisztrált tag #561
Regisztrált: 2006 szeptember 11 hétfő - 18:26:30

Üzenetek: 154
Klikk! külföldi teszt
Vissza az elejére
Gorcs
2012 április 29 vasárnap - 16:09:39

Regisztrált tag #1807
Regisztrált: 2012 április 29 vasárnap - 15:50:45

Üzenetek: 1
Klikk! Másik külföldi teszt
Vissza az elejére
Sanyi
2012 május 03 csütörtök - 10:16:08
Sanyi

Regisztrált tag #108
Regisztrált: 2005 december 04 vasárnap - 19:46:48

Üzenetek: 1142
Keves Főnököm!
Ha netán ismét meglepit tervezel, mint Zalaegerszegen, légyszi jelezd, hogy ne csak sörrel a kézben tudjuk nézegetni a Lodgy-t! Igaz most is van délutáni program, amire alkoholmentessel kell készülni.

A patkánynak a denevér az angyal!
Vissza az elejére
macilka
2012 május 07 hétfő - 08:24:06
Laureate 1.4 MPI torreádor piros.légkondi

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2006 március 06 hétfő - 13:29:58

Üzenetek: 2866
Az első magyar gyorsteszt
Vissza az elejére
Indy
2012 május 07 hétfő - 09:41:53

Regisztrált tag #2

Egyre kevesebb a fanyalgó. A válság megtörte az embereket...

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
szferenc
2012 május 07 hétfő - 10:12:18

Regisztrált tag #1800
Regisztrált: 2012 április 11 szerda - 10:19:09

Üzenetek: 13
Márciusban rendeltünk 7 személyes Logan MCV Arctic Music-ot 1.6-os 8 szelepes motorral. Júniusban érkezik. Vajon érdemes lett volna várni a Lodgy-ra? Milyen felszereltségű Lodgy fér bele a 3 millió Ft alatti árba?
Legyen-e lelkiismeret-furdalásom emiatt?
Ami a Logan mellett szól, hogy már bizonyított, van hozzá olcsón alkatrész-ellátás, sok-sok tapasztalat (fórumtársak hozzászólásait olvasva), kategóriájában (és ennyi pénzért) jól felszereltnek számít. Elvileg komoly szívás nem várható vele.

Nyugtassatok meg...

[ Módosítva 2012 május 07 hétfő - 10:12:58 ]
Vissza az elejére
Indy
2012 május 07 hétfő - 10:36:57

Regisztrált tag #2

szferenc írta ...

Márciusban rendeltünk 7 személyes Logan MCV Arctic Music-ot 1.6-os 8 szelepes motorral. Júniusban érkezik. Vajon érdemes lett volna várni a Lodgy-ra? Milyen felszereltségű Lodgy fér bele a 3 millió Ft alatti árba?

Nyugtassatok meg...

Én nem tudlak addig megnyugtatni, amg nem lesz hazai ára a Lodgynak. De hogy addig se nagyon tudjál aludni, a hollandoknál a kifutó, 7 személyes Laureate MCV 11.800 euróba kerül, míg a hasonló paraméterekkel rendelkező Lodgy 12.690 euróba fáj...

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
briff
2012 május 07 hétfő - 12:38:02
briff

Regisztrált tag #1476
Regisztrált: 2010 augusztus 04 szerda - 14:37:03

Üzenetek: 139
szferenc írta ...

Úgy látom, hogy a megbízhatóság volt a lényeg neked. MCV-hez fogsz kapni olcsón alkatrészt, bontottat is, a Lodgyról meg nem tudunk még semmit.

Vissza az elejére
szferenc
2012 május 07 hétfő - 13:32:26

Regisztrált tag #1800

briff írta ...

szferenc írta ...

Úgy látom, hogy a megbízhatóság volt a lényeg neked. MCV-hez fogsz kapni olcsón alkatrészt, bontottat is, a Lodgyról meg nem tudunk még semmit.

Köszönöm, megnyugtattál.
Valóban a megbízhatóság és az alacsony üzemeltetési költség volt a fő szempont, no meg 4 gyerekkel is kényelmesen elférünk benne. Számunkra nem volt más elérhető árú jármű (a használt 2 millió körüli Espace, Galaxy, Sharan és társaitól nagyon féltem, csakúgy, mint a külföldről behozott "keveset futott, picit sérült, de kikalapáltuk" jellegű MCV-ktől is.).
A Logan nagyon jó autó. A pici árkülömbözetből pedig futja téligumira és 1 évig tankolok a maradék pénzből.

A Lodgy is nagyon jó autó (vagy az lesz, ha kinövi az új modellekre általában jellemző gyermekbetegségeket).
Vissza az elejére
Indy
2012 május 07 hétfő - 15:46:18

Regisztrált tag #2

A vezess.hu tesztje

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
krisz_bp
2012 május 11 péntek - 15:04:47
krisz_bp

Regisztrált tag #1246
Regisztrált: 2009 május 18 hétfő - 22:56:12

Üzenetek: 203
Nem tudom hallottatok e róla, de a napokban kihirdetik az árakat.... 2,8 lesz a totál fapad induló ára!!!! (ennyiért jól felszerelt MCV van...) A full extra 4,5körül lesz...
nálam kiesett a pikszisből, szerintem ennyit nem ér a lodgy, mert ennyivel nem nyújt többet mint egy azonos felszereltségű mcv...

aláírás helye
Vissza az elejére
Indy
2012 május 11 péntek - 20:02:29

Regisztrált tag #2

Az MCV gyártásban marad, párhuzamosan a Lodgyval. Mindenki eldöntheti, melyik kell neki.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 12 szombat - 12:21:33
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6484
Indy írta ...

Az MCV gyártásban marad, párhuzamosan a Lodgyval. Mindenki eldöntheti, melyik kell neki.

El van döntve. Csak ki fizeti ki? Elnézve a nagyáruházakat, tele vannak biciklivel. Szóval jelenleg a magyarnak még arra sem telik, hogy azt hazavigye nem hogy autóra.
Ismerettségi körömben (ami szerintem nagyobb az átlagnál) senki sem tervezi belátható időn belül az új autó cserét. Pedig legtöbbüknek az utóbbi 15 évben 2-4-szer is megadatott ez a lehetőség. Most mindenki várakozó állásponton van inkább. Aki tud az tartalékol, aki meg nem, az szép lassan feléli eddigi munkája ,,gyümölcsét".

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Dedi
2012 május 12 szombat - 18:40:10

Regisztrált tag #1759
Regisztrált: 2012 január 20 péntek - 15:03:19

Üzenetek: 152
Talán lesz más is mint Én aki visszatér a jó ár-érték arány és a javuló minőség miatt.
Na meg akinek nem futja 7-8 millás gépre de az újat szereti.
Vissza az elejére
macilka
2012 május 13 vasárnap - 09:00:56
Laureate 1.4 MPI torreádor piros.légkondi

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2006 március 06 hétfő - 13:29:58

Üzenetek: 2866
Teszt
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 13 vasárnap - 20:56:26
Krogergo

Regisztrált tag #331

Elolvastam belinkelt a tesztet, és megnéztem a képeket.

Nem tudom, hogy optikai csalódás e, vagy valóban így van. De ha utóbbi, akkor nagyon bosszantó. A műszerfal középkonzol részére gondolok. A váltókar és a kézifékkar gondolom pontosan középen van az utastérben. Ehhez képest a műszerfal középkonzolja ettől erősen jobbra található. Ez még nem lenne probléma, de alul olyan, mint ha nem tudták volna rendesen illeszteni, és nem is egy autóba valók lennének. Ráadásul kicsit mint ha az utas irányába is dőlne a függőleges síkja, aminek pont a vezető felé kellene ,,fordulnia".

Ezt a jelenséget (dőlés és alsó illesztés) amúgy a Logan-nál is meg lehet figyelni. Csak ott jóval kisebb mértékben.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Indy
2012 május 14 hétfő - 09:03:05

Regisztrált tag #2

Én nem vettem észre semmi szokatlant ez ügyben.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Indy
2012 május 14 hétfő - 09:12:07

Regisztrált tag #2

krisz_bp írta ...

Nem tudom hallottatok e róla, de a napokban kihirdetik az árakat.... 2,8 lesz a totál fapad induló ára!!!! (ennyiért jól felszerelt MCV van...) A full extra 4,5körül lesz...
nálam kiesett a pikszisből, szerintem ennyit nem ér a lodgy, mert ennyivel nem nyújt többet mint egy azonos felszereltségű mcv...

Kicsit elemezgettem, miért is lehet drágább a Lodgy az MCV-né (sajnos csak a francia felszereltségi lista szerint):

- Alap a 4 légzsák (az MCV-ben csak 1 van alapáron)
- Széria a szervókormány (MCV-ben nem)
- elképzelhető hogy számos más apróságot is alapáron ad

Valamint: új modell és ezt mindenhol meg kell fizetni és sajnos a gyártása az EU-n kivül zajlik, vagyis az árát terheli a vámköltség is, no meg a szállítási költség!

[ Módosítva 2012 május 14 hétfő - 11:45:50 ]

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 14 hétfő - 09:56:11
Krogergo

Regisztrált tag #331

Indy írta ...

Én nem vettem észre semmi szokatlant ez ügyben.

Az megnyugtató. Akkor csak képen fura. (amit macilka linkelt cikket, abban felülről a 3. kép)

Vissza az elejére
kekek
2012 május 14 hétfő - 10:00:57
ÜT-gyöngyszürke Laureate1,4 2005.11.11

Regisztrált tag #146
Regisztrált: 2006 január 31 kedd - 09:04:30

Üzenetek: 3525
Nekem se tűnt fel ilyen dolog.
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 14 hétfő - 10:10:41
Krogergo

Regisztrált tag #331

Indy írta ...

Kicsit elemezgettem, miért is lehet drágább a Lodgy az MCV-né (sajnos csak a francia felszereltségi lista szerint):

- elképzelhető hogy számos más apróságot is alapáron ad

Valamint: új modell és ezt mindenhol meg kell fizetni és sajnos a gyártása az EU-n kivül zajlik, vagyis az árát terheli a vámköltség is...

-Úgy tudtam az EU-ban már jó ideje a 2 légzsák a kötelező (mint ahogy pl. akkor lett az ABS is az)
-azzal a széria szervókormánnyal nem dicsekednék a gyártó helyében, ha ugyan az a régi hidraulikus lesz, mint az MCV-ben. Egyrészt a szivattyúval és a nyomás szenzorral gyakran vannak tömítetlenségi problémák. Másfelől elég korszerűtlen (nincs nyomás szabályozás-kapcsolás, mindig direktbe hajt, nem sebességfüggő, stb.) egy technológia már. Amúgy meg ha Magyarországra parasztnak az EU gyarmaton jó lesz alapon ideszórják a 14collos virsligumis változatot ilyen böhöm kasznival, abba tök fölösleges a szervo. Pl. a 26 éves servo nélküli Peugeotomban könnyebb tekerni a kormányt, mint az 1.4MPI és 1.6MPI Loganjaimban szervóval
-Az, hogy az új típus többe kerül, az ,,világos". Ez mindenhol és mindenkinél így van. Piacgazdaság és fogyasztó társadalom, stb. Kár elemezni. Mindig mindenből vegyél újat, a régi (2-3 éveset) meg dobd ki, mert már elavult.

[ Módosítva 2012 május 14 hétfő - 10:13:05 ]

Vissza az elejére
Indy
2012 május 14 hétfő - 10:22:14

Regisztrált tag #2

Krogergo írta ...

-Úgy tudtam az EU-ban már jó ideje a 2 légzsák a kötelező (mint ahogy pl. akkor lett az ABS is az)

Nem kötelező, az ABS sem az. Legalább is nem az EU miatt: a gyártók önkéntes vállalása ez. Franciaországban egyébként széria a 2 légzsák az alap MCV-ben is és mindössze 1000 euró az eltérés egy MCV és egy Lodgy között. Nálunk több mint a duplája, jelen állás szerint. De nem ismerjük még a hazai árakat, opciós listákat.

A 14-es kerék az több mint furcsa.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Indy
2012 május 14 hétfő - 13:28:49

Regisztrált tag #2

Indy írta ...

krisz_bp írta ...

- színrefújtak a lökhárítók
- dönthető hátsó üléstámla
- 3 Isofix rögzítési pont

Valamint: új modell és ezt mindenhol meg kell fizetni és sajnos a gyártása az EU-n kivül zajlik, vagyis az árát terheli a vámköltség is, no meg a szállítási költség!

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Indy
2012 május 14 hétfő - 14:07:26

Regisztrált tag #2

Az A5.hu bemutatója.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 14 hétfő - 15:46:54
Krogergo

Regisztrált tag #331

Én egy katalógus adatot hiányolok mindenhonnan, én sehol sem találom.
Nevezetesen a légellenállási cv értéket. Vagy hasonlíthatjuk ezt is a szekrénysoréhoz? (A Logan olyan mint a 2 ajtósé, az MCV-é mind a 4 ajtósé )

Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 14 hétfő - 15:53:47
Krogergo

Regisztrált tag #331

Még egy észrevétel a Lodgyval kapcsolatban.
Szerintem van egy piaci szegmens, amit a gyártó nem használ ki a Lodgyval. Nevezetsen a 4x4 hajtás. (ha már a cikk is említi a Dusterrel közös alapokat) Sokan bele vannak buz..... dulva az ilyen műszaki megoldásba. Házon belül van ilyen egyterűje pl. a Renaultnak is, de a konkurenciának is (pl.VW) Szerintem ,,nyugaton" lenne rá fizetőképes kereslet. Akár pont Svájcban, ahonnan a bemutató autó is jött.

Vissza az elejére
szferenc
2012 május 14 hétfő - 16:07:35

Regisztrált tag #1800

Krogergo írta ...

Én egy katalógus adatot hiányolok mindenhonnan, én sehol sem találom.
Nevezetesen a légellenállási cv értéket. Vagy hasonlíthatjuk ezt is a szekrénysoréhoz? (A Logan olyan mint a 2 ajtósé, az MCV-é mind a 4 ajtósé )

cW=0,35

Forrás: Klikk!
Vissza az elejére
Krogergo
2012 május 14 hétfő - 18:51:16
Krogergo

Regisztrált tag #331

Köszönöm! Ez jobb, mint az Ikarus-é

Vissza az elejére
Roppy
2012 május 18 péntek - 14:21:56

Regisztrált tag #561
Regisztrált: 2006 szeptember 11 hétfő - 18:26:30

Üzenetek: 154
Dokker: Klikk! Klikk! Klikk!
Vissza az elejére
krisz_bp
2012 május 18 péntek - 17:02:30
krisz_bp

Regisztrált tag #1246

Roppy írta ...

Dokker: Klikk! Klikk! Klikk!

ÉS még ez is: Klikk!

aláírás helye
Vissza az elejére
krisz_bp
2012 május 18 péntek - 17:08:38
krisz_bp

Regisztrált tag #1246

Indy írta ...

Indy írta ...

krisz_bp írta ...

- színrefújtak a lökhárítók
- dönthető hátsó üléstámla
- 3 Isofix rögzítési pont

Rendben de mondjuk én nem is az alap kivitelt néztem.... hanem egy vállalható normálisat amiben van klima, 7ülés...
pl 1,6 90l MCV COOL 2,8 ugyan ez Lodgyban 3,9 közel 50%os felár gyakorlatilag a nagyobb kaszniért amiben képekről látva nem sokkal van több hely, ráadásul dobozosabb, többet fogyaszt.anyagok, ugyanazok, belső dettó... 1,1millát nem ér meg ugyanaz a felszereltség a lodgyban-legalábbis az én józan paraszt eszemmel.ne is reagálj tudom hogy neked mást kell írnod

[ Módosítva 2012 május 18 péntek - 17:10:01 ]

aláírás helye
Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 18 hétfő - 16:29:51
Toolfan

Regisztrált tag #1832
Regisztrált: 2012 június 18 hétfő - 16:18:49

Üzenetek: 44
Sziasztok! Kíváncsi lennék a véleményetekre Lodgy- ügyben. Összeállítottam egy nekem megfelelő felszereltségű modellt, ez kb. 3,6 M Ft- ból jönne ki. Milyen az 1.6 benzinmotor??? Érdemes Renault Credit hitelre venni a kocsit (a minimális hitelösszeget venném fel)???

Lodgy, Logan MCV vs. egyéb egyterűek.....keresek, kutatok
Vissza az elejére
Krogergo
2012 június 18 hétfő - 18:15:07
Krogergo

Regisztrált tag #331

Toolfan írta ...

Milyen az 1.6 benzinmotor???

Egyén függő (valaki az 1.4-esre is azt hiszi, hogy versenyautó, nekem meg a chiptuningos 1.6-os is kevés), így jobb ha kipróbálod. (meg úgy alapból bármit, mielőtt ennyit kifizetne az ember valamiért)

Toolfan írta ...

Érdemes Renault Credit hitelre venni a kocsit (a minimális hitelösszeget venném fel)???

Célszerűbb lenne megkérdezni a feltételekről az értékesítőt, nem nagy vonalakban, hanem konkrét autóra, pénzügyi feltételekre és futamidőre vonatkozóan. (ha meg még nem döntötted el, akkor addig kár ezen rágódni) Ha mindez megvan, álltalános iskolai matektudással kiszámolod, hogy megéri e. Ha az összes törlesztőrészlet összege kisebb, mint a felvett hitel+300ezer Ft (ennyivel olcsóbb a listaárnál az autó ebben az esetben), akkor megéri.

Vissza az elejére
Waquarnew
2012 június 18 hétfő - 21:43:05

Regisztrált tag #1110
Regisztrált: 2008 szeptember 16 kedd - 20:55:46

Üzenetek: 500
Toolfan írta ...
Milyen az 1.6 benzinmotor???

Nekem bevált. Bár így lassan az 50 felé tényleg elég a teljesítménye. Arra azonban én is kíváncsi lennék, hogy miként mozgatja a Lodgy-t. A Loganom 980 kg, de gondolom, a Lodgy nehezebb és testesebb. Az én autóm - főleg városi (kisvárosi) használatban - megelégszik a 7-7,2-es fogyasztással, de hosszabb távon (2 felnőtt + 2 gyerek, full csomagtartó, klíma változóan használva, átlag 3 ezres fordulaton pörgetve kényelmesen) produkált már 5,5-ös fogyit is .
Egyébként éppen ma voltam Budapesten, 3 felnőtt + minimális terhelés + klíma használatával simán vitte a 130-at még a gödöllői parton felfelé is. Sok autó - ami a sík úton elment mellettem - az emelkedőkön már elveszítette a lendületét én meg simán előztem őket ezeken a helyeken oda és visszaúton egyaránt.
Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 18 hétfő - 23:17:00
Toolfan

Regisztrált tag #1832

Köszönöm a válaszokat

Vissza az elejére
Indy
2012 június 19 kedd - 08:09:09

Regisztrált tag #2

Toolfan írta ...

Sziasztok! Kíváncsi lennék a véleményetekre Lodgy- ügyben. Összeállítottam egy nekem megfelelő felszereltségű modellt, ez kb. 3,6 M Ft- ból jönne ki. Milyen az 1.6 benzinmotor??? Érdemes Renault Credit hitelre venni a kocsit (a minimális hitelösszeget venném fel)???

Üdv minálunk!

A hitellel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de az 1.6 MPI egy jó motor, a súly/lóerő aránya pedig jobb mint az 1.4-es szedáné.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Krogergo
2012 június 19 kedd - 12:32:12
Krogergo

Regisztrált tag #331

A Lodgy már Győrben is elérhető, rendelhető Klikk!

Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 19 kedd - 15:52:42
Toolfan

Regisztrált tag #1832

Én az 1.6- os 7 üléses Arctic- ot néztem ki, extraként CD- s MP3 rádiót + tolatóradart rendelnék hozzá. Milyen kiegészítőket lehet utólag beszereltetni, és melyek azok, amiket csak a vásárláskor lehet kérni? Érdemes egyébként 60 ezret adni a radarért, vagy meg lehet oldani utólag olcsóbban?

Vissza az elejére
Indy
2012 június 19 kedd - 16:00:14

Regisztrált tag #2

Radart és vonóhorgot ne vegyél hozzá, utólag olcsóbban megkapod mindkettőt. Beltéri tetőpolcra figyelj oda, nem tudom hogy áll vele az Arctic...

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 19 kedd - 16:51:30
Toolfan

Regisztrált tag #1832

Indy írta ...

Beltéri tetőpolcra figyelj oda, nem tudom hogy áll vele az Arctic...

Tudtommal van benne, az Access- ben és az Ambiance- ban nincs, az Arctic-ban és az Exception- ban van...remélem, nem értettelek félre, és a zárt rekeszre gondolsz a műszerfalon! Fölső tetőpolcról egyébként nem tudok...!

Vissza az elejére
nfero
2012 június 19 kedd - 16:52:42
nfero

Regisztrált tag #1817
Regisztrált: 2012 május 20 vasárnap - 21:06:26

Üzenetek: 6
Lehet forint alapú,fix összegű hitelt választani.Ha legalább 5 évre kéred kapsz 5 év vagy 100000Km garanciát.
Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 19 kedd - 19:52:06
Toolfan

Regisztrált tag #1832

nfero írta ...

Lehet forint alapú,fix összegű hitelt választani.Ha legalább 5 évre kéred kapsz 5 év vagy 100000Km garanciát.

Csak 5 évtől kapom meg a garanciát? Mennyi lehet ennek a törlesztője 600 ezer Ft - nál?? Egyébként tervezem, hogy pénteken személyesen elmegyek a szalonba érdeklődni...kicsit messze van, de talán megéri.

Vissza az elejére
Krogergo
2012 június 19 kedd - 22:10:05
Krogergo

Regisztrált tag #331

Lehet ha most elmész a szalonba érdeklődni a Lodgyról, a Dacia Klub jóvoltából többet fogsz tudni az autóról mint az ott dolgozó értékesítők

Vissza az elejére
Toolfan
2012 június 20 szerda - 07:42:02
Toolfan

Regisztrált tag #1832

Krogergo írta ...

Lehet ha most elmész a szalonba érdeklődni a Lodgyról, a Dacia Klub jóvoltából többet fogsz tudni az autóról mint az ott dolgozó értékesítők

Van rá esély...amikor az egri szalonban érdeklödtem a Duster Tour rendezvényröl, azt sem tudták, hogy náluk akkor van megtartva, én mutattam meg nekik a Dacia.hu- n Egyébként már elég sokat tudok a Lodgy- ról, csak a személyes találkozás nem történt még meg+ a hitellel kapcsolatban szeretnék majd bövebben tájékozódni.

Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF