A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
vendég: 24, tag: 0 ...

legtöbb 161
(tag: 0, vendég: 161) - 2014 augusztus 20 szerda - 19:24:58

Tagok: 994
Legújabb tag: Michael
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Mindent az utastérről! II.
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Basic
2017 március 04 szombat - 11:03:28
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851
Regisztrált: 2007 augusztus 31 péntek - 12:15:57

Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 2424
Reggel megjött az új hőcserélő. A Nissens alkatrész minden részletében pontos klónja az eredeti Valeonak, bár nekem (hasonlóan a múltkor vásárolt AVA hűtőhöz) ennél is gyanús, hogy a Nissens csak valahol bevásárolja a cuccot, és ráragaszt egy matricát. A műanyag öntvényben semmi nyoma nincs a gyártónak, vagy a gyártás helyének, szóval simán lehet, hogy pont ugyanezt az alkatrészt megkapnám más-más matricákkal, különböző árakon X+1 márkanév alatt. Fene tudja...

Adtak hozzá új tömítést, új csavarokat (tudnám minek...) illetve egy öntapadó szivacscsíkot. Őszintén szólva nem igazán tudtam ezt a szivacsot értelmezni, mivel a gyárilag szerelt Valeo hőcserélőn nem volt, így kihagytam... Ha a gyár szerint nem kell, akkor nem fog az hiányozni...

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
cezura
2017 július 02 vasárnap - 19:46:43

Regisztrált tag #2872
Regisztrált: 2017 június 30 péntek - 09:49:10

Lakóhely: Szügy
Üzenetek: 2
Üdv!

A sebességmérő óra elkezdett hol menni hol nem. Mostmár nem megy egyáltalán. A fórumot ovlasva, láttam, hogy jeladó hiba, vettem is egy másikat, ERA márkájút, de ez sem oldotta meg a problémát. Van ötletetek, hogy mi lehet még a gond, vagy mindenképp autóvillamossági szerelőhöz kell vinni?
Vissza az elejére
Krogergo
2017 július 03 hétfő - 22:43:08
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Lakóhely: Győr
Üzenetek: 5862
cezura írta ...

Üdv!

A sebességmérő óra elkezdett hol menni hol nem. Mostmár nem megy egyáltalán. A fórumot ovlasva, láttam, hogy jeladó hiba, vettem is egy másikat, ERA márkájút, de ez sem oldotta meg a problémát. Van ötletetek, hogy mi lehet még a gond, vagy mindenképp autóvillamossági szerelőhöz kell vinni?

A javítás nem alkatrész vásárlással kezdődik, hanem a hiba megállapításával. Ha ezt nem tudod megoldani, akkor feleslegesen költekezel. Aztán ha a hiba megvan, lehet javítani/vásárolni.

Nyári leállás miatt július 21.-től zárva vagyok. Nyitás augusztus 21.-től, részben megújult műhellyel, frissebb technikával.
REKLÁM BETILTVA Aki szeretne, továbbra is megtalál itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet, minden esetben kérek telefonszámot is, nekem így gyorsabb, nincs időm írni) vagy telefonon. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Weboldal
cezura
2017 július 18 kedd - 14:36:49

Regisztrált tag #2872
Regisztrált: 2017 június 30 péntek - 09:49:10

Lakóhely: Szügy
Üzenetek: 2
Na most elkerült autóvillamosságishoz, kiméregette a dolgokat, meg hibakódokat lesett, azt mondta nem elektromos hiba, hanem valószinűleg a váltóba nem hajtja a jeladót, ezt húzós javítani?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF