A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Mindent a motorról! III.
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Jim74
2019 május 13 hétfő - 19:04:25

Regisztrált tag #2521
Regisztrált: 2015 január 15 csütörtök - 10:04:35

Üzenetek: 296

Komolyan azt hittem, hogy sírva fakadok, mikor megláttam .
Aztán megnéztem a kollégám Peugeot Tepee-jét, ami dízel és kétszer ennyi km van benne, az kb. fémtiszta volt belül... Azzal vigasztalt, hogy abban van részecskeszűrő.
Először arra gondoltam, hogy talán túl alacsony fordulaton használom, de akkor ezek szerint az sem segít, ha később váltok fel.
De azért nyugtass meg, hogy ahol kijön a kipufogógáz motorból és meghajtja a turbinát, ott nem egy szénbánya van, hanem "csak" a kipufogó végén rakódik le ez a mocsok...

Tökre igyekszem gondos gazda lenni. 10ezrenként olajat, légszűrőt cseréltetek, minőségi üzemanyagot tankolok és hiába .
Vissza az elejére
Krogergo
2019 május 14 kedd - 09:16:55
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6629
Nem tudlak megnyugtatni sajnos. Ha nem eszi az olajat, akkor szerencséd van. De ahogy a kipufogód kinéz, az még tiszta. A szívó szelepeket és a szárait nem szeretnéd látni azt hiszem. Ha majd egyenetlen lesz az alapjárat, vagy fordulaton furcsaságokat tapasztalsz, akkor jöhet a Novoth Tibi féle diózás. Garancia időn belül meg ott a márkaszerviz. Direkt befecskendezésnél ez van.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF