A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
vendég: 26, tag: 0 ...

legtöbb 161
(tag: 0, vendég: 161) - 2014 augusztus 20 szerda - 19:24:58

Tagok: 994
Legújabb tag: Michael
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Honnan? (alkatrészbeszerzés)
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Ranger007
2011 augusztus 24 szerda - 10:24:42
Ranger007

Regisztrált tag #1158
Regisztrált: 2008 november 23 vasárnap - 08:58:08

Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 94
PaXiB írta ...

Sziasztok,

ISO szabványnak megfelelő autórádiót vennék bele, szükségem lesz valamilyen átalakító csatlakozóra?

Nem kell hozzá semmi. Összedugod és megy. Maximum majd a fix és a kapcsolt (sárga, piros) vezetéket kell átdugni, de ezt úgy is írja a fejegység papírja.
Vissza az elejére
Virgilius
2012 április 03 kedd - 20:27:36
virgilius

Regisztrált tag #324
Regisztrált: 2006 július 19 szerda - 16:41:41

Üzenetek: 22
féltengely gumiharangot keresek.
hol lehet venni gyárit, ahol a méretet is láthatom?
mert amit vettem, annak a mérete nem egyezik a féltengely méretével.
de minden alkatrész árusító helyen az általam vásárolt mérete írja.
ez még nem is lenne baj, de a gumit nézve az nem értem, hogy hogy fogok 1 cm-t nyújtani a keménygumin. szerintem inkább szakadni fog, mint rámenni.
a válaszokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Krogergo
2012 április 03 kedd - 21:37:03
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Lakóhely: Győr
Üzenetek: 5862
Virgilius írta ...

de minden alkatrész árusító helyen az általam vásárolt mérete írja.

engem kihagytál
Ha megírod PÜ-ben, hogy pontosan milyen autód van, melyik oldalra kell, és belső e vagy kerék felőli külső, akkor tudok rá árat mondani. (és passzolni is fog)

Nyári leállás miatt július 21.-től zárva vagyok. Nyitás augusztus 21.-től, részben megújult műhellyel, frissebb technikával.
REKLÁM BETILTVA Aki szeretne, továbbra is megtalál itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet, minden esetben kérek telefonszámot is, nekem így gyorsabb, nincs időm írni) vagy telefonon. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Weboldal
Virgilius
2012 április 04 szerda - 10:43:06
virgilius

Regisztrált tag #324
Regisztrált: 2006 július 19 szerda - 16:41:41

Üzenetek: 22
1.4, logan, 2006-os. bal első, kerék felőli.
Vissza az elejére
liziantusz
2012 április 08 vasárnap - 09:24:01

Regisztrált tag #1712
Regisztrált: 2011 augusztus 23 kedd - 17:37:36

Lakóhely: Dunakeszi
Üzenetek: 8
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni.
Decemberben vettünk egy 7 személyes Logant, és szeretnénk rá tetőboxot, mivel hattagú családunknak kevés az a pici csomagtartó, meg az ülések közötti terület.

Állítólag nem minden fajtát lehet feltenni a Loganra, sőt, hallottam olyat, miszerint engedélyt kell kérni a tetőbox felszereléséhez, mert megváltoztatja a menettulajdonságokat..

Van valakinek ebben tapasztalata?

Vissza az elejére
Pista
2014 február 21 péntek - 22:38:03

Regisztrált tag #2137
Regisztrált: 2013 március 25 hétfő - 15:24:30

Lakóhely: Kisnána
Üzenetek: 44
Sziasztok!

Volna egy problémám. Egyik ismerősőm találkozott egy kutyussal, amely lerendezte az autó néhány műanyag alkatrészét. Köztük a ködlámpát is. Sikerült beszereni a szükséges műanyag alkatrészeket, de a ködlámpa rögzítő fém füleket nem.
Kérnék egy kis segítséget, hogy merre lehetne találni az idevalő fém füleket. A bontóban nem foglalkoznak ilyen kis alkatrészekkel.

Pista
Vissza az elejére
Krogergo
2014 február 22 szombat - 10:26:07
Krogergo

Regisztrált tag #331

Még szerencse, hogy mindenkinek csak az ismerős autójával van gond, a sajátjával senkinek. De a daciások összetartó baráti közösség, a szomszédnak is vásárolnak alkatrészt
Mond meg ismerősödnek, rossz helyen érdeklődött Itt Klikk! biztos talál mindent Loganhoz.
Amúgy a 3db klipsz ára szalonban újonnan is olcsóbb, mint a magyar postaköltség.
Egyébként önmetsző csavarral simán helyettesíthető, és így legközelebb nem fog kiszakadni a ködlámpa konzolja a lökhárítóból. Lököst sem kell levenni miatta.A konzolt rá kell illeszteni a lökhárítóra, ködlámpa helyéről belülről rácsavarozni, és végül a ködlámpát a konzolba.

Nyári leállás miatt július 21.-től zárva vagyok. Nyitás augusztus 21.-től, részben megújult műhellyel, frissebb technikával.
REKLÁM BETILTVA Aki szeretne, továbbra is megtalál itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet, minden esetben kérek telefonszámot is, nekem így gyorsabb, nincs időm írni) vagy telefonon. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
Weboldal
Pista
2014 február 22 szombat - 17:56:34

Regisztrált tag #2137
Regisztrált: 2013 március 25 hétfő - 15:24:30

Lakóhely: Kisnána
Üzenetek: 44
Kössz Gergő!

Pista
Vissza az elejére
Vándor
2014 július 14 hétfő - 15:19:46
Vendég

Szevasztok!
Új tagként üdvözlök mindenkit!
Rögvest egy kérdésem lenne! Hol és mennyiért lehetne Logan teljes kipufogó rendszert venni?Jó minőségűt, de nem túl drágán! Vagy vegyek inkább bontottat?
Nekem még eredeti, 2006-os az autó!Az eredeti pokoli drága!
Várom válaszotokat, köszönettel!
Vissza az elejére
bubuc
2014 július 14 hétfő - 17:03:22

Regisztrált tag #763
Regisztrált: 2007 június 05 kedd - 21:21:22

Lakóhely: Pécs
Üzenetek: 176
liziantusz írta ...

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni.
Decemberben vettünk egy 7 személyes Logant, és szeretnénk rá tetőboxot, mivel hattagú családunknak kevés az a pici csomagtartó, meg az ülések közötti terület.

Állítólag nem minden fajtát lehet feltenni a Loganra, sőt, hallottam olyat, miszerint engedélyt kell kérni a tetőbox felszereléséhez, mert megváltoztatja a menettulajdonságokat..

Van valakinek ebben tapasztalata?

Szia!
Nekem Thule van,ha van rá annyid akkor azt vegyél.Ha olcsóbban meg akarod úszni,úgy halottam,hogy a Hakr még egy elfogadható minőség.
Az engedélykérés hülyeség.
Megfelelő tetőtartó vagy ha van tetőkorlát,akkor kereszttató és mehet rá a box.Csak a tető terhelésre kell figyelni,ami ha jól emlékszem a Logannál 100 kg.

[ Módosítva 2014 július 14 hétfő - 17:05:18 ]
Vissza az elejére
Krogergo
2014 július 14 hétfő - 21:42:35
Krogergo

Regisztrált tag #331

Vándor írta ...

Szevasztok!
Új tagként üdvözlök mindenkit!
Rögvest egy kérdésem lenne! Hol és mennyiért lehetne Logan teljes kipufogó rendszert venni?Jó minőségűt, de nem túl drágán! Vagy vegyek inkább bontottat?
Nekem még eredeti, 2006-os az autó!Az eredeti pokoli drága!
Várom válaszotokat, köszönettel!

Szia!

Miért akarod az egészet cserélni? Nem hinném, hogy mindennek baja van (középső dobok rohadnak le először általában a Logannál, tiszta városi üzemmód mellett 8 év alatt, ez nem rossz). A gyári persze, hogy pokoli drága, mert egybe van az egész rendszer, katalizátorral.
A csövet gyakorlatilag akár hol el lehet vágni, majd vagy összehegeszteni, vagy speciális csavarozható toldó elemmel összeilleszteni. Így egyesével is le lehet cserélni (katalizátor, középső és hátsó dob) azt ami épp tönkre ment. Új utángyártottban a Walker vagy a Bosal mondható minőségibbnek, de ezek is elmaradnak a gyáritól (Daciánál még nem vészes, de pl. volt amit Fiatra alig bírtam fellegózni, és súlya is csak fele volt mint a gyári). A gyárit meg nem kell bemutatni, abból ha egy valóban újszerű bontottat felteszel, az ugyan annyit ki fog bírni, mint a mostani.
Ha bármelyik megoldásban segítség kell, jó áron, keress meg PÜ-ben.

Vissza az elejére
Weboldal
Basic
2014 október 13 hétfő - 09:21:33
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851
Regisztrált: 2007 augusztus 31 péntek - 12:15:57

Üzenetek: 2424
Sziasztok!

A Rönó/dacia Dialogsys progi hogyan működik, DVD-ről lehet PC-re telepíteni?
Ha igen, nincsen meg esetleg valakinek egy már a 2005-ös Logan-t is tartalmazó példány? Ez a gyanús torrent oldalakról letöltögetés kicsit nehezemre esik...

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
Ghostdog
2015 január 22 csütörtök - 18:43:09
Logan MCV II. Supreme dCi 90

Regisztrált tag #2522
Regisztrált: 2015 január 15 csütörtök - 10:06:06

Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 328
Srácok! A bicskakulcsosításon gondolkodott már valaki?

Gergő! Te egy tanult ember vagy!
Az új Logan milyen motortartóbakon van? Tömör gumi, vagy olajbetétes? Próbálok kiagyalni valami megoldást a rezonanciára... Anno a másik autómhoz meg tudtam oldani egy olajos bak cserét, ha esetleg lenne olyan Megane olajos motortartó bak, amit beszerelve egy tömör Logan bak helyére....
Vissza az elejére
Krogergo
2015 január 23 péntek - 09:27:17
Krogergo

Regisztrált tag #331

Ghostdog írta ...

Gergő! Te egy tanult ember vagy!

Na az nem, de értek hozzá

Bicskakulcsot bármelyik beszerelő műhely megoldja. Nyílván a kulcs toll szárat másoltatni kell, és immo transporder chip-et kell klónozni bele.

A dci tartó bakja a Daciákban is zselés-olajos a kezdetektől fogva. Szerintem mielőtt nekiállnál buherálni, nézesd meg garanciában, hogy egyáltalán jó e. (Renaultnál már hallottam olyat, hogy az új autóban rossz volt)

Vissza az elejére
Weboldal
Ghostdog
2015 január 23 péntek - 19:00:47

Regisztrált tag #2522

Gergő:
Buhera kizárt. Vadonatúj garanciás autó.Többen panaszkodtak már erre a dologra, ezért gondoltam, hogy itt esetleg lehet keresgélni, de akkor felesleges. A 14 éves Focus kombim is ilyen volt, akkor belenyugszok. Majd, ha megyek az első olajcserére, akkor meegkérdezem a magyar szerelő srácot, mi a véleménye a dologról. Meg lehet, hogy nekem is körbe kellene néznem végre a motortérben. Eddig csak élveztem, hogy végre van egy olyan utóm, ami nem csörög-zörög, nem rozsdás, és nem kell szerszámostáskát hordanom a csomagtartóban. Most még csak az olajszintet nézem időnként.
Vissza az elejére
Ghostdog
2015 január 23 péntek - 19:02:20

Regisztrált tag #2522

Ja, és a lényeg: Köszönöm a gyors választ!
Vissza az elejére
Ghostdog
2015 március 05 csütörtök - 08:35:24

Regisztrált tag #2522

Srácok, az "univerzális Sandero sárfogó gumi előre és hátra"
Jó lehet a Logan MCV-re? Az osztrák tartozék listában találtam, és a lista szerint 1 pár csak 25 euro.
Vissza az elejére
Basic
2015 március 05 csütörtök - 14:42:09
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851

Ghostdog írta ...

Srácok, az "univerzális Sandero sárfogó gumi előre és hátra"
Jó lehet a Logan MCV-re? Az osztrák tartozék listában találtam, és a lista szerint 1 pár csak 25 euro.

Szerintem már csak ez a bizonyos univerzális létezik, megszűntek a típusspecifikus sárfogók (a régi Loganhoz mág volt).

Itt a beszerelési utasítás (pdf):
Klikk!

Lesz vele némi munka...

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
Ghostdog
2015 március 05 csütörtök - 15:10:01

Regisztrált tag #2522

Igen, ez lesz az. A loganhoz még van a katalógusban tipusazonos, de azért több mint 300 eurot kérnek. Azért 4 sárfogóért közel 100ezret kérni picit pofátlanság szerintem.
Köszi a rajzokat!
Vissza az elejére
HSanyi63
2015 május 16 szombat - 01:35:16

Regisztrált tag #2495
Regisztrált: 2014 november 05 szerda - 09:26:23

Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 337
Sziasztok!

Lodgy-ra szeretnék tető csomagtartót venni.
Eddig a gyárit, 35EFt-t és Thuke-t, 65EFt-t találtam.
Létezik olcsóbb, elfogadható minőségű, vagy nem érdemes keresni.
Évente, egyszer- kétszer használjuk, ezért szeretném költséghatékonyan megoldani.
Köszi

Dacia Lodgy B/LPG tulaj vagyok.

Blogom

Vissza az elejére
Nagya21
2015 május 16 szombat - 09:28:27
Székesfehérvár

Regisztrált tag #2547
Regisztrált: 2015 március 16 hétfő - 09:02:22

Lakóhely: Székesfehérvár
Üzenetek: 179
HSanyi63 írta ...

Sziasztok!

Évente, egyszer- kétszer használjuk, ezért szeretném költséghatékonyan megoldani.
Köszi

Hali!!
Most vettem a Lidl-be 11K-ért, a két rudat keresztbe.
Üdv Nagya
UI: a lodgy feliratra nem emlékszem rajta, de megnézem neked.

Megnéztem, Duster, Dokker, Sanderó van a leirásban.

[ Módosítva 2015 május 16 szombat - 10:58:33 ]

A telefonoknak 2 nagy ellensége van:
Gravitáció
H2O
Vissza az elejére
Suprax
2015 május 16 szombat - 09:38:28
Suprax

Regisztrált tag #1811
Regisztrált: 2012 május 08 kedd - 19:39:30

Lakóhely: Gödöllő
Üzenetek: 241
HSanyi63 írta ...

Sziasztok!

Köszi

Én is ezt a kettőt találtam. A Lidlis szerintem nem lesz jó a Lodgy hoz.

Ha van időd és energiád, Vatera.... Thule .... és 15 ezerért az autóspecifikus kiegészítő.
Így összejöhet 35e alatt is.

[ Módosítva 2015 május 16 szombat - 09:41:24 ]

-Email-
Vissza az elejére
Basic
2015 május 17 vasárnap - 16:20:02
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851

Nálam anno a limuzinnál a nagyon jó minőségű gyári tetőcsomagtartó olcsóbb volt, mint a Thule
Szeretem a Thulét, de az árképzésük azért kicsit lehúzós.

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
freeware
2015 május 17 vasárnap - 16:47:18

Regisztrált tag #1460
Regisztrált: 2010 június 25 péntek - 17:01:44

Lakóhely: Békéscsaba
Üzenetek: 194
Belső tükört lehet javíttatni? Vagy újat ,bontottat ? Az alja 1cm vastagon furcsa. Nincs megrepedve, inkább a tükör fólia gyűrődött meg. Vagy ilyesmi. Nem is értem.
Vissza az elejére
Krogergo
2015 május 17 vasárnap - 17:14:14
Krogergo

Regisztrált tag #331

Az ilyen tükörre mondják felénk, hogy vakotásodik.
4000Ft-ért tudok adni egy bontott gyári hibátlant.

Vissza az elejére
Weboldal
Basic
2015 május 17 vasárnap - 17:34:54
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851

Enyém is kezdi csinálni (de még alig látszik, szóval nem érdekel).
Vakotásodik, höhö.

Amúgy meg itt a magas labda kitalálni, hogy melyik régebbi Rönó automatikusan sötétedő tükre jó a Loganba....

[ Módosítva 2015 május 17 vasárnap - 17:37:27 ]

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
freeware
2015 május 18 hétfő - 10:42:31

Regisztrált tag #1460

Találtam üvegest, aki olcsón megcsinálja. Tehát marad a tükör háza, csak másik üveglapot tesz bele kb 2500 pénz. Bontó 3500-ért Thalia tükört ajánlott, azt nem kértem. Inkább a meglévő, ki is szedik, be is teszik.
Vissza az elejére
Krogergo
2015 május 18 hétfő - 13:41:00
Krogergo

Regisztrált tag #331

Arra azért figyelj, hogy nem normál tükör lap van benne, a gyári kicsinyít. Ha normál tükör lapot vágnak bele, azzal nem sok mindent fogsz látni, és műszakin sem megfelelő.

Vissza az elejére
Weboldal
Basic
2015 május 18 hétfő - 15:27:01
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851

Bennem tényleg több sváb, zsidó és skót is elveszett, de freeware tervére még én is azt mondom, hogy marhaság. 1000-1500,- Ft spórolása miatt a halál szedné szét, és vágatna üvegessel nem belevaló tükröt abba a vacakba...
Amúgy nem is tudtam, hogy kicsinyít a tükör, de ettől a ponttól tényleg nincs miről beszélni. Főleg, hogy nem éppen megfizethetetlen egy bontott tükör.

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
freeware
2015 május 18 hétfő - 16:33:07

Regisztrált tag #1460

Annyit korrigálok, hogy az üveges bácsi a külső tükörre mondott 2000-2500-at, azt hitte az kell. Olyat tud domborút is adni bele, a belsőt nem vállalta el végül. Szóval bontott lett, 3000-ért. Ha valaki vadászik még valamire errefelé, van Csabán a szarvasi úton 2db Logan 1-es, az egyik bordó metál a másik bézs. Anno abból vettem az ablakemelő kapcsolót is.
Vissza az elejére
HSanyi63
2015 május 28 csütörtök - 14:21:33

Regisztrált tag #2495

Nagya21 írta ...

Most vettem a Lidl-be 11K-ért, a két rudat keresztbe.
UI: a lodgy feliratra nem emlékszem rajta, de megnézem neked.

Megnéztem, Duster, Dokker, Sanderó van a leirásban.

A LIDL /Aldi-s sajna nem jó, tetőkorlátos autókra megfelelő. (van, próbáltam)

Németországban 100€ volt, meg is vettem, mert nem Vaterán, hanem Thule forgalmazótól kaptam 62EFt-s ajánlatot.

Köszönöm a segítséget, tudtam dönteni.

Blogom

Vissza az elejére
Csocsesz
2017 április 04 kedd - 18:12:20

Regisztrált tag #2429
Regisztrált: 2013 szeptember 02 hétfő - 08:24:34

Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 45
Sziasztok !

Aki Elf olajat használ, honnan szokta beszerezni? Nem akarok hamis termékbe belefutni.

Köszönöm.

[ Módosítva 2017 április 04 kedd - 18:12:43 ]
Vissza az elejére
Köhike
2017 április 04 kedd - 19:26:01
Köhike

Regisztrált tag #38
Regisztrált: 2005 szeptember 20 kedd - 14:54:45

Lakóhely: 943487
Üzenetek: 1112
Én a formula3000-től szoktam venni.

R12TS - 1975
Logan 1.4 MPI - 2005
Thalicska - 2002
Berlina - 1995
Clio 2 1.2
Galériám
Vissza az elejére
Krogergo
2017 április 04 kedd - 19:28:47
Krogergo

Regisztrált tag #331

Ha Magyarországról akkor én is a Formula3000-től. Látni olcsóbbat is a neten, de nekem az elmúlt 1évben ők beváltak, nem hamisítvány.

Vissza az elejére
Weboldal
Köhike
2017 április 04 kedd - 19:51:14
Köhike

Regisztrált tag #38

Krogergo írta ...

Ha Magyarországról akkor én is a Formula3000-től. Látni olcsóbbat is a neten, de nekem az elmúlt 1évben ők beváltak, nem hamisítvány.

Én vagy 10 éve tőlük rendelek, mindig is nagyon korrektek voltak, egyszer sem volt olyan érzésem, hogy ne lenne eredeti az olaj.

R12TS - 1975
Logan 1.4 MPI - 2005
Thalicska - 2002
Berlina - 1995
Clio 2 1.2
Galériám
Vissza az elejére
Csocsesz
2017 április 04 kedd - 20:13:41

Regisztrált tag #2429

Köszi srácok, ezt az oldalt nem néztem.
Vissza az elejére
HSanyi63
2017 április 04 kedd - 20:24:34

Regisztrált tag #2495

Csocsesz írta ...

Sziasztok !

Aki Elf olajat használ, honnan szokta beszerezni? Nem akarok hamis termékbe belefutni.

Köszönöm.

Veszprémben az olaj depó..
Mondjuk csak kp.

Blogom

Vissza az elejére
Csocsesz
2017 április 04 kedd - 20:26:47

Regisztrált tag #2429

Csocsesz írta ...

Köszi srácok, ezt az oldalt nem néztem.

Hmm....

Most hirtelen rákerestem az olajra ami kell nekem (Elf Evolution Full-Tech FE 5W30 5l). Az általatok ajánlott formula3000.hu az olajbolt.hu és az olejshop.hu is kinézetre ugyanaz az oldal de az olejshop.hu-n majd egy ezressel olcsóbb.

Klikk!

Erről az olejshopról is érdemes rendelni szerintetek ?

[ Módosítva 2017 április 04 kedd - 20:28:12 ]
Vissza az elejére
Köhike
2017 április 04 kedd - 20:40:38
Köhike

Regisztrált tag #38

Én nem ismerem őket, viszont 2-3000ft-on én nem kockáztatnék, ha ismeretlen a bolt. A formula3000-nél biztosan eredetit kapsz.

R12TS - 1975
Logan 1.4 MPI - 2005
Thalicska - 2002
Berlina - 1995
Clio 2 1.2
Galériám
Vissza az elejére
Basic
2017 április 04 kedd - 21:21:30
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851

Az olejshop tudtommal a formula3000 szlovákiába bejegyzett "fióktelepe".
Mintha egyszer felhívtam volna azt a weboldalon megadott magyar mobil számot, és Formula3000-ként vették volna fel...
Gondolom, próbálnak (EU-n belül legálisan) adót optimalizálni...

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
dezso
2017 április 05 szerda - 15:08:38

Regisztrált tag #2639
Regisztrált: 2016 január 13 szerda - 11:14:02

Lakóhely: Celldömölk
Üzenetek: 11
Hali, én a filtershopból szoktam rendelni eddig nem volt panaszom, korrektek szerintem.
Vissza az elejére
Csocsesz
2017 április 08 szombat - 07:30:09

Regisztrált tag #2429

Meg is jött a formula3000-től az olaj, zárjegy már nem divat a kupakon ? Lapozható hátsó címke az megvan.
Vissza az elejére
Köhike
2017 április 08 szombat - 15:02:46
Köhike

Regisztrált tag #38

Folyamatosan változik mi van rajta és milyen. De nem kell aggódni, biztosan eredeti.

R12TS - 1975
Logan 1.4 MPI - 2005
Thalicska - 2002
Berlina - 1995
Clio 2 1.2
Galériám
Vissza az elejére
Wolf
2017 július 22 szombat - 18:50:21
Logan 0.9 Tce

Regisztrált tag #2839
Regisztrált: 2017 április 13 csütörtök - 09:22:10

Lakóhely: Békés
Üzenetek: 20
Az én autómban milyen tompított égő van? Egyelőre nem szedtem szét. 2017-es, ledes, A használati szerint h4-es, és egyben van a távolságival, pedig nagyon nem, mert két külön izzó van benne. Reflektornál világít minden, a ledek meg a tompított is
Milyen emelt fényerejűt lenne érdemes venni? Másik szerviz szerint is jól van beállítva, szerintem meg nem látni vele.
Vissza az elejére
RB65
2017 július 22 szombat - 18:59:12

Regisztrált tag #2718
Regisztrált: 2016 július 18 hétfő - 13:56:14

Üzenetek: 300
Wolf írta ...

Az én autómban milyen tompított égő van? Egyelőre nem szedtem szét. 2017-es, ledes, A használati szerint h4-es, és egyben van a távolságival, pedig nagyon nem, mert két külön izzó van benne. Reflektornál világít minden, a ledek meg a tompított is
Milyen emelt fényerejűt lenne érdemes venni? Másik szerviz szerint is jól van beállítva, szerintem meg nem látni vele.

A faceliftesben mindkét égő, a tompított meg a távolsági is H7-es.

A szél, a levegő azon része amelyik siet
Logan MCV 0,9TCE

Vissza az elejére
Wolf
2017 július 23 vasárnap - 09:03:38
Logan 0.9 Tce

Regisztrált tag #2839
Regisztrált: 2017 április 13 csütörtök - 09:22:10

Lakóhely: Békés
Üzenetek: 20
Ok, köszönöm! Kap egy esélyt a nightbraker.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF