A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Mindent a gumikról! II.
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
gylaci
2019 január 14 hétfő - 08:42:44

Regisztrált tag #2997
Regisztrált: 2018 május 28 hétfő - 15:19:24

Üzenetek: 62
Köszönöm a választ, egyelőre tapogatózom mert az autót a héten hozhatom el a szalonból (kitöltöm az adatlapot is). Nyári gumival szerelt amit szeretnék lecseréltetni, de amit én kinéztem a szervíz szerint csak február második felére érkezne be(valószínű nem web-ről rendelik ahol pár munkanap a szállítási idő). Az ABS-es jelvételre adott válaszukat is kicsit bizonytalannak éreztem, de akkor ha kezemben lesz a kézikönyv áttanulmányozom. Köszönöm!
Vissza az elejére
RayD
2019 január 14 hétfő - 11:53:19
RayD

Regisztrált tag #2659
Regisztrált: 2016 március 07 hétfő - 12:52:10

Üzenetek: 527
gylaci írta ...

Köszönöm a választ, egyelőre tapogatózom mert az autót a héten hozhatom el a szalonból (kitöltöm az adatlapot is). Nyári gumival szerelt amit szeretnék lecseréltetni, de amit én kinéztem a szervíz szerint csak február második felére érkezne be(valószínű nem web-ről rendelik ahol pár munkanap a szállítási idő). Az ABS-es jelvételre adott válaszukat is kicsit bizonytalannak éreztem, de akkor ha kezemben lesz a kézikönyv áttanulmányozom. Köszönöm!

Ha most veszed át újonnan, akkor tudtommal 100%, hogy ABS-es és nem jeladós. 2015 végén 2016 elején volt lutri, hogy kinek milyet raktak, ritka esetekben még olyan is előfordult, hogy raktak jeladót, de már az ABS számolta és olyan matrica is volt. De olyan 2016 nyara óta Sandero/Logan esetén tutira ABS-es.

Vissza az elejére
Krogergo
2019 január 14 hétfő - 12:45:30
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6592
Lodgy/Dokker most is jeladós.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
RayD
2019 január 14 hétfő - 18:46:11
RayD

Regisztrált tag #2659
Regisztrált: 2016 március 07 hétfő - 12:52:10

Üzenetek: 527
Krogergo írta ...

Lodgy/Dokker most is jeladós.

Fura, nem valami logikus, úgy emlékeztem, hogy a Lodgy/Dokker esetén is voltak ABS-esek, de akkor tévedtem. Akkor pl. a Duster is ABS-es, csak ez a kettő jeladós?

De ha jól olvasom a korábbi hozzászólásait, akkor neki Sanderoja van, szóval akkor már tuti ABS-es.

Vissza az elejére
gylaci
2019 január 14 hétfő - 19:27:31

Regisztrált tag #2997
Regisztrált: 2018 május 28 hétfő - 15:19:24

Üzenetek: 62
Igen Sandero Arctic lesz, csak kapjam már egyszer kézhez. Most tartok a 7.5 hónapnál a várakozásban. A hétre ígérték az átadást, utána minden hozzá kapott iratot átböngészek remélem kiderül az igazság.
Vissza az elejére
TG18
2019 február 03 vasárnap - 12:09:38
Somogy

Regisztrált tag #3025
Regisztrált: 2018 szeptember 12 szerda - 14:20:49

Üzenetek: 22
Sziasztok. Egy kérdésem lenne kerékcsavar ügyben. A lemezfelniből a gyári kerékcsavar 19mm hosszan ér ki a felni felfekvő síkjából, alufelninél ez a méret 17mm. Kell az alufelnihez a 2mm különbség miatt hosszabb csavar, vagy megfelelőek a gyári csavarok?
Vissza az elejére
Sheme
2019 február 04 hétfő - 17:56:30

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1021
No, gyerekek, a mai esti mese kérdése, vajh melyik autóval fogsz hamarabb megállni, ha vizes az útburkolat - aki még jól is tippel, kitalálhatja, melyik az enyém!

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF