A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Vélemények az autóról

<< Előző téma | Következő téma >>
Vélemények az autóról, nem csak Loganosoktól III.
Oldal:   <<      
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Krogergo
2019 május 09 csütörtök - 21:48:42
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6629
Basic írta ...

Nyáron valamikor leviszem a nemhirdethetőhöz a járgányt, hogy cseréljen rajta újra vezérlést, és akkor mehetünk tovább a 300 ezer felé .

Köszönöm az ismételt bizalmat! Június közepéig tele a naptár, úgy, hogy hétköznap lassan non-stop dolgozok. Július20-augusztus20 között idén is zárva vagyok.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére
Sheme
2019 május 10 péntek - 07:51:23

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1040
bernhaft írta ...

Sheme írta ...

macilka írta ...

Ez bizony dicséret!

Az!

Ide bohóckodni a Nagyfaluba, állni a dugóban bőven jó. És még csak nem is részecskeszűrős, ami külön öröm annak, aki a WC-re is autóval megy.

Ja, bocs... autóval... ha nem 300eKm-t futott, 2x összetört, hatodik tulajdonostól levedlett, rohadó alvázzal rendelkező talicska, akkor már nem is autó, csak román phosch.

Imádom olvasni a kommentjeiket!

Szia Sheme
Nem akarok vitatkozni de nem igazán értem ezt a 'minden használt autó csak egy *** , összetört , lelakott xar lehet " megjegyzéseket folyamatosan
3 millió környékén 2-3 éves nagyon korrekt autókat is lehet kapni , nem BMW vagy Audi de Astra ,Focus , Ceed-eket....

Ez a teszt pedig lássuk be szimpla fizetett hirdetés
Dacia Schiller a facebukon is rettentő aktív , egy mondat a Logan hirdetéséből amely kétnaponta
szembejön velem :

" kavicsfelverődés és karcolásbiztos metálfényezéssel '
Van kérdés ?

A kérdésed nem alaptalan. Én viszont elfogult vagyok, mert csak a negatív tapasztalatokat nagyítom fel - lásd Műhely sz e x ualis tevékenyég képi ábrázolása című tecsős sorozatot.

Szegény Alfás gyerek az egyik intő negatív példa, illetve az a mozgássérült úr, aki a Xsara Picacsuja miatt eszi a kefét. Szerencsére született egy cikk a TC-n egy csókáról, aki a PSA konszernt autóit képes gatyába rázni. Remélem az úr autóját is sikerül megjavítania. (Mindenesetre ha lesz gyűjtés az öregnek, beszállok.)

De ott volt a propelleres gyerek, a Suzukis csóka... szerencsére vannak pozitív példák, csak az ember mindig a rosszra emlékszik.

Ez van...

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.
Vissza az elejére
Sheme
2019 május 10 péntek - 07:53:24

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1040
Krogergo írta ...

Basic írta ...

Nyáron valamikor leviszem a nemhirdethetőhöz a járgányt, hogy cseréljen rajta újra vezérlést, és akkor mehetünk tovább a 300 ezer felé .

Köszönöm az ismételt bizalmat! Június közepéig tele a naptár...

Ezt jó tudni, köszönöm!

(Úgyis mennem kell a 6. éves nagyszervizre, de kell Valaki, Aki ÉRT is a kocsihoz, lelkiismeretes és átvizsgálja, hátha elbarmoltak valamit a szervizben.

Illetve még összeállítok egy listát, h mit szeretnék okosíttatni a verdán - amit nem lehet, legfeljebb a feledés homályába merül.
(A légkondit kihagyom! )

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.
Vissza az elejére
Krogergo
2019 május 10 péntek - 23:01:40
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6629
Nem értem a logikádat. Tudom kell a márkaszervizes pecsét, az nekem nincs. Van másmilyen.
De megcsináltatsz valamit márkaszervizben egy vagyonért, és utána még ellenőrizni kell? Endoszkóppal látszik végül is minden, hogy volt e cserélve, de nem szeretnék úgy járni, hogy nem. Jogi vitába meg még inkább nem, a ki nem cserélt alkatrész miatt, elég volt egyszer a fakertészékkel.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére
Basic
2019 május 11 szombat - 07:45:26
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851
Regisztrált: 2007 augusztus 31 péntek - 12:15:57

Üzenetek: 2745
Krogergo írta ...

Június közepéig tele a naptár, úgy, hogy hétköznap lassan non-stop dolgozok. Július20-augusztus20 között idén is zárva vagyok.

OK, megbeszélünk majd egy mindenkinek megfelelő időpontot!

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére
Basic
2019 május 11 szombat - 07:49:40
1.4 MPI (2005)

Regisztrált tag #851
Regisztrált: 2007 augusztus 31 péntek - 12:15:57

Üzenetek: 2745
Sheme írta ...

Úgyis mennem kell a 6. éves nagyszervizre,

6 éves, szóval túl van a garancián, a szavatossággal kapcs. is elhajtanának már a Rönónál szerintem.
Lehet, hogy lassan felmerülhet a kérdés, hogy esetleg kikophatnál a márkaszervizekből.
Eladásnál simán lehet majd a "márkaspecifikus független szerelőhöz vittem" rizsát nyomni.

Tetőablakos Logan

Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF