A Dacia tudásbázis
Üdvözlet
Felhasználónév:

Jelszó:

[ ]
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Problémák, megoldásaik

<< Előző téma | Következő téma >>
Mindent a fényezésrõl!
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
carlieapa
2008 május 12 hétfő - 21:44:02

Regisztrált tag #233
Regisztrált: 2006 április 09 vasárnap - 17:32:20

Üzenetek: 1091
Pont ott találtak az átvizsgáláson nekem is egy kis puklit! Javítani fogják!

Képeim
Vissza az elejére
koroland
2008 május 13 kedd - 15:00:08

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2005 szeptember 15 csütörtök - 11:24:35

Üzenetek: 268
ok beszámolok. Egxik rönós haverommal beszéltem. Szerinte nem lesz gond. Hát én is remélem.

koroland
Vissza az elejére
horibor
2008 május 15 csütörtök - 11:45:25

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2007 november 19 hétfő - 15:18:50

Üzenetek: 50
Nekem is a sárvédőíven voltak ilyen hólyagocskák, és gond nélkül gariba javították még tavaj tavasz környékén. (már írtam róla) Azóta nem jöttek újra elő. Remélem nem is fognak.

Egy új nő a családban Laura. Nem beszél vissza, csak teszi a dolgát.
Vissza az elejére
pufi05
2008 május 15 csütörtök - 11:54:35
Szentlörinc Liliom u. 12

Regisztrált tag #719
Regisztrált: 2007 április 01 vasárnap - 14:42:57

Üzenetek: 376
Nekem hála isten edig semmi bajja a fényezésemnek!kop kop

KYW-344
Vissza az elejére
légfék
2008 május 15 csütörtök - 17:55:43
Ambiance 1.4 Torreádorpiros;Renault Espace 1,9 dci Expression

Regisztrált tag #90
Regisztrált: 2005 október 22 szombat - 20:45:07

Üzenetek: 3909
Ma lemostam a kocsit,kézzel jó kis samponnal,sok vízzel.Örömmel konstatáltam,hogy továbbra sincs semmi fényezési gondom vele..../csak az hogy koszos lesz semmi perc alatt/

Isten nagyon kedvelheti az idiótákat...Másképp mért teremtett volna belőlük ilyen sokat? o
Vissza az elejére
Zsoti
2008 június 02 hétfő - 19:31:53

Regisztrált tag #595
Regisztrált: 2006 november 07 kedd - 20:34:52

Üzenetek: 84
Sziasztok.
Tengerészkék fényezésem van és azt vettem észre, hogy az éleken mintha nem lenne festék.
pl.:Csomagtartó alsó éle ajtók éle. Szerintetek jól van ez igy?
Csak a fehér színü alapozó látszik. Az autó egy éves sztem ez nagyon gáz. Mit lehetne tenni?
Ha tudok teszek fel képet.
Üdv Zsolti
Vissza az elejére
légfék
2008 június 02 hétfő - 19:34:29

Regisztrált tag #90

Szervíz,fényképeztesd le velük,és kérd a garanciális kijavítást.Csak határozottan

Isten nagyon kedvelheti az idiótákat...Másképp mért teremtett volna belőlük ilyen sokat? o
Vissza az elejére
macilka
2008 június 02 hétfő - 20:23:32
Laureate 1.4 MPI torreádor piros.légkondi

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2006 március 06 hétfő - 13:29:58

Üzenetek: 2866
A képet meg Indynek kell elküldeni,ő teszi fel.
Vissza az elejére
koroland
2008 július 05 szombat - 08:02:40

Regisztrált tag #32

Kb 1,5 hónapja írtma, hogy a festék a bal hátsó sárvédő felettfe lhólyagosodott. Most volt időm elvinni. Lefotozták és elküldték a központba bírálatra. Megcsinálják gariban. Azt mondta a csávó, hogy valszeg nem volt megfelelő az alapozás. Kedden viszem. Megnézte és hiányzik belőle az üreg védelem. Emiatt volt egy nagy visszahívás. Csak azt nem értem, hogy miért nem szóltak nkem, hogy fáradjak be egy szervízbe, hogy megcsinálják. Ez fura nekem.

koroland
Vissza az elejére
candi11
2008 július 08 kedd - 21:29:23
candi11

Regisztrált tag #586
Regisztrált: 2006 október 22 vasárnap - 12:01:04

Üzenetek: 1612
Enyémen volt rozsda csak a szervódobon azt megcsinálták
de kivül semmi belül semmi
igaz heti 2x kozmetika kivülről / forró viasz és 1x belülről havonat 2x motormosás de semmi nyoma rozsdának

Hülyével ne állj le veszekedni, mert lehúz a szintjére, és megver a rutinjával
Nem birkózok disznóval, mert mindketten szarosak leszünk és a rohadék még élvezi is!
Ja és a /fekete/ BÁRÁNYok hallgatna Klikk!
Vissza az elejére
koroland
2008 július 10 csütörtök - 20:51:43

Regisztrált tag #32

kész az autó. Szép lett a javítás, plusz tettek az élre műanyag védőt, de sajna csak hátra előre nem.

koroland
Vissza az elejére
Deceballus
2008 július 10 csütörtök - 21:06:39
Vendég

Itt Romániában MCV-hez égen-földön sehol sem kapok műanyag él-védőt, még a szervízben sincs. Viszont ha lenne, sárfogókkal együtt, elöl-hátul felszerelve vagy 400 RON (27000 Ft) munkadíjjal együtt, úgyhogy csak jól jártok ezzel a visszahívósdival.
Vissza az elejére
candi11
2008 július 15 kedd - 23:03:22
candi11

Regisztrált tag #586
Regisztrált: 2006 október 22 vasárnap - 12:01:04

Üzenetek: 1612
deceballus ha Nagyváradon jársz a piac mellett a Logan pirse auto ott van a garnitura 130 ron most hoztam az egyik barátomnak

Hülyével ne állj le veszekedni, mert lehúz a szintjére, és megver a rutinjával
Nem birkózok disznóval, mert mindketten szarosak leszünk és a rohadék még élvezi is!
Ja és a /fekete/ BÁRÁNYok hallgatna Klikk!
Vissza az elejére
Szati74
2008 október 26 vasárnap - 18:51:06
atiapa

Regisztrált tag #908
Regisztrált: 2007 november 01 csütörtök - 18:03:27

Üzenetek: 213
Sziasztok!
Már elég sok helyen észrevettem, hogy a lemezek nem látható helyein (illetve nehezen látható) a festék légbuborékos, vagy valami porszerű volt a lemezen mielőtt lefújták. Ez nem valami bíztató jel. Ti nem tapasztaltatok hasonlót?

A remény hal meg utoljára (1.6MPI MCV, Ambiance, ásványkék)
Vissza az elejére
Deceballus
2008 október 26 vasárnap - 20:56:24
Vendég

Milyen helyekről van szó? Így nehéz lesz rátalálni a kérdéses hibákra.
Vissza az elejére
légfék
2008 október 26 vasárnap - 21:01:16

Regisztrált tag #90

Volt olyan klubtárs aki jelzett ilyesmit,keresd vissza,mert emlékezeből nem tudok neveket.A hibákat írd össze,éves karosszéria ellenőrzésen mutasd be,mást nem tudok javasolni

Vissza az elejére
Indy
2008 október 27 hétfő - 08:23:58
root - ex_1.4 MPI Laureate - Scénic 1.6 16v

Regisztrált tag #2
Regisztrált: 2005 augusztus 29 hétfő - 21:20:14

Üzenetek: 9672
Nekem volt nem is egy ilyen. Porszemcse lesz az ami a festékbe ragadt, nem fognak vele semmit csinálni és szerintem nem szabad bolygatni, nem lesz vele gond.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
légfék
2008 október 27 hétfő - 08:45:38

Regisztrált tag #90

Max ha olyan,kipolírozzák géppel,vagy ha esezleg rozsdára hajlamos helyen lesz,akkor érhető el egy elem újrafestése.De valószínű Indyé a pont:ha nem babrálják úgy jársz jobban

Vissza az elejére
Indy
2008 október 27 hétfő - 08:55:43

Regisztrált tag #2

Polírozás sajnos nem megoldás, mert a lakkréteg alatt van, a festékbe ragadva. Legalábbis nálam így volt és kézzel szinte ki sem lehetett tapintani, mert a lakk elfedte.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
légfék
2008 október 27 hétfő - 08:57:55

Regisztrált tag #90

Értem.Akkor marad szépséghibának

Vissza az elejére
Szati74
2008 október 27 hétfő - 13:55:06
atiapa

Regisztrált tag #908

Igen, valószínűleg por lesz. Több helyen van, általában a lemezek visszahajlásánál, meg a lemezvégeken. Egyébként ha csak úgy ránézek az autóra akkor nem látni egyet sem. De ha kinyitom pl. az első ajtót, akkor azon a lemezen látni, ami a kerék fölött van (sárvédő?). De találtam a benzinbetöltő körül is néhányat. Lekaparni nem lehet, mert a festék erősen fogja, úgyhogy békén hagyom. Márkaszervízbe meg csak akkor viszem, ha már tényleg nincs más megoldás. Nem igazán bízom meg bennük.

Vissza az elejére
Deceballus
2008 október 27 hétfő - 16:48:59
Vendég

Nálam az egyik küszöbön van egy gyanús pötty, első látásra olyan, mintha felhólyagosodott volna a festék. Néztem nagyítóval is, de nem puha és a festék is épnek tűnik. Azonkívül az egyik hátsó ajtón van egy olyan nyom, mintha még a puha alapozóréteget nyomta volna meg valami egy csavarhúzóhegynyi részen.
Vissza az elejére
Szati74
2008 október 28 kedd - 12:22:02
atiapa

Regisztrált tag #908

Lehet, hogy csak jobban oda kellene figyelni a festés során, de hát ez már nem fér bele az olcsó autóba.

Vissza az elejére
Samu Misi
2009 január 15 csütörtök - 08:07:00
Fiat Bravo 1.4 (volt Loganom is)

Regisztrált tag #13
Regisztrált: 2005 szeptember 02 péntek - 10:40:04

Üzenetek: 34
És sajnos már nem is olyan olcsó mint 2005-ben volt, amikor vettem. De szeretem nagyon. Az enyém gyöngymetál és eddig semmi gondom nem volt a fényezéssel, igaz évente kétszer kap egy vastag viaszréteget. Most hogy erősen sóznak, amint kicsit jobb idő lesz, mossátok le!
Vissza az elejére
Hermes01
2009 február 04 szerda - 23:35:08

Regisztrált tag #23
Regisztrált: 2005 szeptember 07 szerda - 08:28:30

Üzenetek: 282
Sziasztok!

Mifelénk nem kapni ásványi kék (metál) festékjavítót, pedig szükségem lenne rá!
Hallot már valak róla? Sejtésem szerint Romániában biztosan lehet kapni. Vagy tévednék?
Vissza az elejére
Deceballus
2009 február 05 csütörtök - 13:09:33
Vendég

Ro-ban platinaszürke sincs.
Vissza az elejére
Indy
2009 február 05 csütörtök - 13:54:22

Regisztrált tag #2

Hermes01 írta ...

Sziasztok!

Hallot már valak róla? Sejtésem szerint Romániában biztosan lehet kapni. Vagy tévednék?

Sajnos valóban nincs RNF színkódú javítóstíift, de ha jól tudom egy másik Renault-os árnyalat, az RNE nagyon hasonlít hozzá, cikkszáma: 77 11 237 571.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
kekek
2009 február 07 szombat - 19:37:08
ÜT-gyöngyszürke Laureate1,4 2005.11.11

Regisztrált tag #146
Regisztrált: 2006 január 31 kedd - 09:04:30

Üzenetek: 3524
Új fényezést kapott a tetőm.

A történet a novemberi3 éves egyben 60 ezres szervizelésemre nyúlik vissza.
A szervizből jövet tankolnom kellet, akkor vettem észre két helyen rozsdafoltot a tetőn. Azonnal irány vissza. A munkafelvevő megtekinti, hoz valamilyen kenceficét, az egyiket lekeni. A felső réteg rozsdásodik, az alsó még rendben van, tehát nem belülről jövő, ami a gari feltétele. (a szervizben egyébként szépen kitakarították, lemosták ingyen, ezért is indulhatott meg a rozsda) Átküldenek a karosszériáshoz. Ott jobban megnézve még néhány helyen valami fekete pöttyök látszanak az autón, de azok letörölhetők. A két helyen olyan forintos (ami már nincs) nagyságú sérülés, de mellettük még két három kisebb ugyanilyen sérülés.
Azt mondja bepróbálkoznak az RH-val, fényképeket készít.
Pár hét múlva jön a telefon RH nem vállalja, a fényképek alapján egyértelmű, nem belülről jövő károsodás.
OK, modom magamban ezt én is tudom, látom, ezen nem is vitatkoztam. Viszont a szerviz munkafelvevőjének korábban azonnalk elmondtam, hogy mielőtt bevittem a szervizbe, semmi nem volt az autón. (Közben beszéltem karosszériásokkal, mi okozhat ilyet. A szervizekban használt anyagok közül, például a fékolaj.) szóval, mondtam a munkafelvevőnek, akkor fenntartom kárigényem a szervizzel szemben. Jó, de akkor vissza kell mennem, és az igazgatónak kell bemutatnom az autót.
Erre januárban került sor, idő hiányában. Az igazgató megnézte, és azzal kezdte, hogy ez tipikus madárürülék okozta sérülés. Persze mondom, mielőtt szervizbe mentem semmi nem volt rajta. Még megjegyezte, hogy a madárkaka nagyon gyorsan ki tudja marni a fényezést.(?!) Ha kell lehozza fentről az irodából, a szakirodalmat is. De aztán tárcsázott, és felhívta az RH illetékesét, és megbeszélte, hogy vállalják be garanciába (részletek hangsúlyozása nélkül). Ott rábólintottak. És vártam újra a telefont, amikor ezt írásban is megerősítik.
Aztán múlt héten jött a telefon, és a kedden vittem az autót, szerdán már hozhattam is. De egy napot még ott pihent, mert nem volt időm érte menni.
A fényezés elsőre szép lett, igaz csak ott tudtam futólag megnézni, mert akkor is siettem. Azóta napközben nem láttam az autót.

Szóval ez a szerncsés történet, de ehhez hozzátartozik, hogy a munkafelvevőt, és az igazgatót némileg ismerem, munkakapcsolatban vagyok velük. Remélem, másnak nem kell hasonló dologba esnie.

Annyit még hozzáfűznék, hogyha mégis a madárürülék okoz ilyet, akkor nagy baj van. Bármikor, bárkinél előfordulhat, de ilyen gyenge csak nem lehet a fényezés!!!
Vissza az elejére
Zolko
2009 február 07 szombat - 21:13:47

Regisztrált tag #822
Regisztrált: 2007 július 29 vasárnap - 00:06:45

Üzenetek: 95
"Szeretem" ezt az egymásra mutogatást és semmit nem tevést.
Ha a fényezés valamiért esetleg felpattogzik, az sem garanciális, mert nem belülről jön? Jobban meg kellene vizsgálniuk ilyen esetben az autót, még mielőtt véleményt mondanának róla. A madárkaka festékmaró hatása gondolom függ attól is, hogy mit evett az a szerencsétlen, ezért esetleg lehet különbség az "ajándékok" maró hatása között is. Abban csak bízni tudunk, hogy nem a fényezéssel van a baj. Emlékeim szerint a piros színnel voltak gondok, amit azóta orvosoltak.
Örülök, hogy szerencsésen ért véget a történet és gratulálok a kitartásért.

kekek írta:
"...de ilyen gyenge csak nem lehet a fényezés!!!"

Hát, ha már a metal fényezéssel is gond van...

Vissza az elejére
rebele
2009 február 07 szombat - 22:17:43
Kiskunhalas

Regisztrált tag #31
Regisztrált: 2005 szeptember 11 vasárnap - 17:16:49

Üzenetek: 92
kekek írta....

A szervizből jövet tankolnom kellet, akkor vettem észre két helyen rozsdafoltot a tetőn. Azonnal irány vissza. A munkafelvevő megtekinti, hoz valamilyen kenceficét, az egyiket lekeni. A felső réteg rozsdásodik, az alsó még rendben van, tehát nem belülről jövő, ami a gari feltétele. (a szervizben egyébként szépen kitakarították, lemosták ingyen, ezért is indulhatott meg a rozsda) Átküldenek a karosszériáshoz. Ott jobban megnézve még néhány helyen valami fekete pöttyök látszanak az autón, de azok letörölhetők. A két helyen olyan forintos (ami már nincs) nagyságú sérülés, de mellettük még két három kisebb ugyanilyen sérülés.
Pár hét múlva jön a telefon RH nem vállalja, a fényképek alapján egyértelmű, nem belülről jövő károsodás.
OK, modom magamban ezt én is tudom, látom, ezen nem is vitatkoztam. Viszont a szerviz munkafelvevőjének korábban azonnalk elmondtam, hogy mielőtt bevittem a szervizbe, semmi nem volt az autón. (Közben beszéltem karosszériásokkal, mi okozhat ilyet. A szervizekban használt anyagok közül, például a fékolaj.) szóval, mondtam a munkafelvevőnek, akkor fenntartom kárigényem a szervizzel szemben. Jó, de akkor vissza kell mennem, és az igazgatónak kell bemutatnom az autót.
Erre januárban került sor, idő hiányában. Az igazgató megnézte, és azzal kezdte, hogy ez tipikus madárürülék okozta sérülés. Persze mondom, mielőtt szervizbe mentem semmi nem volt rajta. Még megjegyezte, hogy a madárkaka nagyon gyorsan ki tudja marni a fényezést.(?!) Ha kell lehozza fentről az irodából, a szakirodalmat is. De aztán tárcsázott, és felhívta az RH illetékesét, és megbeszélte, hogy vállalják be garanciába (részletek hangsúlyozása nélkül). Ott rábólintottak. És vártam újra a telefont, amikor ezt írásban is megerősítik.
Aztán múlt héten jött a telefon, és a kedden vittem az autót, szerdán már hozhattam is. De egy napot még ott pihent, mert nem volt időm érte menni.
A fényezés elsőre szép lett, igaz csak ott tudtam futólag megnézni, mert akkor is siettem. Azóta napközben nem láttam az autót.

Szóval ez a szerncsés történet, de ehhez hozzátartozik, hogy a munkafelvevőt, és az igazgatót némileg ismerem, munkakapcsolatban vagyok velük. Remélem, másnak nem kell hasonló dologba esnie.

Annyit még hozzáfűznék, hogyha mégis a madárürülék okoz ilyet, akkor nagy baj van. Bármikor, bárkinél előfordulhat, de ilyen gyenge csak nem lehet a fényezés!!!

Ezt a madárkaka témát nálam is előadták az autó 2 hónapos korában de azért megcsinálták gariban !
Vissza az elejére
Krogergo
2009 február 07 szombat - 22:28:43
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6482
Mióta a madarak fékolajat isznak és foszfort esznek, valóban ilyen maró hatású az ürülékük. Miért csodálkoztok ezen?
Ha mégsem így táplálkozik az a nyomorult állat, akkor még is csak a fényezéssel van a bibi.

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN telefonon vagy itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet), minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi. Hozzászólásaim nagy része műszaki jellegű, és a felvetett problémákra segítség. Előfordul, hogy én árulok, vagy keresek valamit. Kéretik a HOZZÁSZÓLÁSAIMAT NEM SZÉT OFF-olni ( a fórumszabályzatnak megfelelően) az csak az épp aktuális hozzászólásban érintett(eknek) szól. Köszönöm!
Vissza az elejére
KLIOS
2009 február 08 vasárnap - 09:49:17

Regisztrált tag #632
Regisztrált: 2006 december 28 csütörtök - 16:37:13

Üzenetek: 36
Hermes01 írta ...

Sziasztok!

Nekem ásvány kék a Cliom és Kecskeméten a Renault tudott hozni nekem javító stiftet igaz ez már vagy 1,5 éve volt. A Renaultnál J47 a színkód Cikkszáma: 77 11 222 362

Ami nem öl meg,az megkeményít!!
Vissza az elejére
Hermes01
2009 február 08 vasárnap - 19:40:33

Regisztrált tag #23

Indy írta ...

Hermes01 írta ...

Sziasztok!

Sajnos valóban nincs RNF színkódú javítóstíift, de ha jól tudom egy másik Renault-os árnyalat, az RNE nagyon hasonlít hozzá, cikkszáma: 77 11 237 571.

Sokadszorra is köszi!
Vissza az elejére
Hermes01
2009 február 08 vasárnap - 19:43:06

Regisztrált tag #23

KLIOS írta ...

Hermes01 írta ...

Sziasztok!

Nekem ásvány kék a Cliom és Kecskeméten a Renault tudott hozni nekem javító stiftet igaz ez már vagy 1,5 éve volt. A Renaultnál J47 a színkód Cikkszáma: 77 11 222 362

Köszönöm! Majd összevetem ezt a színt, meg amit Indy ajánlott az enyémmel.
Vissza az elejére
Hermes01
2009 február 08 vasárnap - 19:49:53

Regisztrált tag #23

kekek írta ...

Nekem az utcán vezeték alatt pihen a kocsim, nyaranta tele van napi rendszerességgel madárürülékel és nem rohanok azonnal letörölni. Mégsem volt gondom ebből még soha sem. Igaz, ez az állítás a néhai bordó 1.4 sedan-ra értendő, a mostaniról még nem tudok véleményt mondani.
Vissza az elejére
zolooka
2009 május 16 szombat - 09:25:41

Regisztrált tag #1185
Regisztrált: 2009 január 16 péntek - 13:48:32

Üzenetek: 70
Néhány helyen pl a vezetőoldali ajtó sarkán ahol sokat van tapogatva lepattogott a piros festék.Szerintetek ezt megcsinálják nekem gariban?Úgy hallottam ezzel a színnel voltak gondok vagyis festékhiba vagy ilyesmi.Hát nincs ütve vágva ez az autó mégis hiányos a festés
Vissza az elejére
Indy
2009 május 18 hétfő - 08:38:05

Regisztrált tag #2

Ha rendszeresen márkaszervizbe vitted akkor megcsinálják garanciában!

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
Pepe
2009 június 18 csütörtök - 00:29:21
Vendég

Nálam az autó új korában volt egy gombostűfejnyi rozsda a csomagtér ajtó függőleges élén, 3 éves korára lett rajta még néhány kisebb. Olyat is találtam, ahol a lakk még ép volt fölötte. Revízión mutattam, lefényképezték, RH elfogadta, újrafényezték. Máshol szerencsére még nem láttam ilyesmit. Más tapasztalt már hasonlót?

Vissza az elejére
DOLMAR
2009 június 20 szombat - 14:33:29

Regisztrált tag #1260
Regisztrált: 2009 június 16 kedd - 19:35:37

Üzenetek: 527
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy rendelni csak olyan színben lehet mcv-t, ami a dacia.hu oldalon szerepel az mcv színválasztóban?
Mert más országokban, más színekben is szerepel a honlapokon, illetve itthon is láttunk már sötétzöld dacia-t.
Vissza az elejére
Deceballus
2009 június 21 vasárnap - 20:48:50
Vendég

Én is más színt akartam volna (régebb volt olyan), de azt mondták hogy nem lehet.
Vissza az elejére
DOLMAR
2009 június 23 kedd - 11:10:37

Regisztrált tag #1260

Azt is észrevettük, hogy az elvileg egységes színek a különböző országok honlapjain eltérőek, tehát a nevük ugyanaz, de az illusztrációban nem ugyanúgy néznek ki.
Ami szerintem egy kicsit gáz, hiszen az ember kiválaszt a honlapon egy színt, aztán egy másik árnyalatban kapja meg a kocsit....
Nem értem, hogy miért nem lehet egy egységes, valós színválasztót készíteni a honlapokra.
Vissza az elejére
Indy
2009 június 24 szerda - 09:19:14

Regisztrált tag #2

A szalonban megnézheted kinyomtatva a katalógusban, egy fokkal jobb, mint a neten, mert itt tényleg gáz.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
DOLMAR
2009 június 24 szerda - 13:23:22

Regisztrált tag #1260

Extrém kéket szeretnénk, de olvastam a fórumon, hogy ez a szín, most világosabb lett, mert átvették a renault festékkódját.
Élőben láttam már extrém kéket, de hogy ez a világosabb milyen........, nem bánnám, ha összefutnék 1el az utcán
Vissza az elejére
Deceballus
2009 június 24 szerda - 21:17:30
Vendég

A számítógép képernyőjén megjelenő szín úgysem mond semmit, mert az többek között az egyedi beállításoktól is függ. A metallizált fény-effektusokat meg semmiféle számítógép nem adja vissza, tehát szépen elmész a dealerhez, kell legyen nála egy rakás színminta. Kiviszed a napfényre és akkor látod majd hogy miről van szó.
Vissza az elejére
DOLMAR
2009 július 03 péntek - 10:12:25

Regisztrált tag #1260

Meg tudja vki mondani, hogy az MCV kasztnija galvanizált-e, vagy milyen egyéb módon védik meg a rozsdától?
Csak azt ne írja vki, hogy viasszal van kifújva, mint a gazellám!
Vissza az elejére
Indy
2009 július 03 péntek - 10:13:51

Regisztrált tag #2

Egyik jelenlegi Dacia sincs galvanizálva. Simán merítve van, de nem cikn fürdőbe, hanem valami foszforos anyagba. Ennek ellenére ha nem sérül a fényezés és jó az előkészítés, nem lesz vele gond.

Ja de: az üregek viasszal vannak kifújva!

[ Módosítva 2009 július 03 péntek - 10:14:38 ]

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF